به راستی انقلاب اسلامی انفجار نور بود  که در ظلمات شرق و غرب تجلی یافت و امروز سی‌وسه سال است که از این طلوع گذشته و خورشید انقلاب در اوج خود قرار گرفته است .

 امروز کشتی انقلاب که با ناخدایی  دو مرد با خدا و شجاع امروز موانع بسیار از قبیل جنگ تحریم تهدید و ترور را گذارنده است و خواهد گذراند.

 در جهانی که به فرموده امام خامنه ای (مدظله العالی)از دوقطبی سرمایه داری  و کمونیزم به دو قطبی میان مستضعفین جهان با مستکبران  تبدیل شده است ، ما نسل سومی های انقلاب همچون مسلمین که در جنگ بدر و خیبر رشادتها کرده اند اماده ایم تا اخرین نفس به مبارزه با مستکبرین جهان به رهبرى آمریکا و ناتو و صهیونیزم برویم .

امروز علی‌رغم دستیابی انقلاب به اوج قله‌های اقتدار، ملت‌هایی چون مصر، لیبی، تونس، بحرین، یمن و ... نیز به برکت اسلام و انقلاب اسلامی بیدار شده‌اند و استکبار را در پیشبرد اهداف شومشان در تنگنا قرار داده‌اند و این تحقق وعده‌ی خداوند است که اگر ملتی تقوا پیشه کرد راه برون‌رفت از سختی‌ها را به رویشان می‌گشاییم.

امشب با سر دادن ندای الله اکبر  لرزه بر دشمن خواهیم انداخت و فردا با شرکت در  جــــــــــــشــــــــــــن 22 بهمن مشت محکمی بر دهانه یاوه گویان خواهیم زد .

 الـــــــــلــــــــــــــه اکـــــــبـــــــر

    استقلال   ازادی    جمهوری اسلامی . 22 بهمن ماه یوم الله است یوم الله
انقلاب, امام خامنه ای, شهدا, دلنوشته