وحدت برای دوستی

سلام

من الان نه میخواهم از کسی حمایت کنم نه کسی رو خراب کنم قصدم فقط اطلاع رسانیه حالا هر کی خربزه خورده داره میلرزه به من ربطی نداره .

در انتخابات 88 و دهمین رئیس جمهور  ایران  اتفاقاتی افتاد که انگار اعیار مردان انقلابی رو مشخص کرد بعضی ها خیلی ناخالصی داشستن و بعضی ها هم  عیار خوبی داشتن .

من تقسیم بندی 3 عیار وجود داشت  

کسانی که امام و رهبر رو دوست داشتن

کسانی که ایران رو دوست داشتن

کسانی که امریکا رو دوست داشتن

در ابتدا انتخابات من به شخصه گمان می کردم که همه جز گروه اول هستن و عیار بالایی دارند همه اونها ادم هایی انقلابی بودند که به  امام ره  خدمت کرده بودند ومشخصه ی   یار امام بودن رو بدوش می کشیدند .

سابقه هر کدام تقریبا سابقه ی خوبی بود .

موسوی  نخست وزیر در گذشته به همراه امام

کروبی رئیس مجلس و .....

رضایی سردار بزرگ جنگ

احمدی به جز ریاست جمهوری استاندار و شهردار و ... بوده

اول نمی  شد تصمیم گرفت که چه کسی بهتر از دیگری است  . ولی با گذشت زمان مشخص شد که چه کسی در کفش خود ریگ دارد چطور ؟

 یه سری از نامزد های انتخابات با کوبوندن دولت و با گتن اینکه دولت قانون گریز است می خواستن که  در انتخابات پیروز بشوند . در حالی که هیچ دلیل و مدرک قانون مندی نداشتند دست به توهین و دروغ پردازی زدند .

یه سری  شبکه های ماهواره ای بیگانه که هر وقت انتخابات در پیش بود مردم رو به عدم شرکت دعوت میکردند در جبهه ی دیگری ظاهر شدند و با صراحات از دونفر از نامزد ها طرفداری می کردند و بار ها در برنامه های خود می گفتند هر کسی رای بیاورد جز احمدی نژاد .

همسو با این شبکه ها یه سری از روزنامه های موافق  سلطنت و جمهوری خالی و... دست به توهین و تخریب دولت زدند که الان  از انها شکایت شده و انها تعلیق شدند .

کسانی که  سخن از قانون گریزی  دولت می زدند در مناظره مچ انها گرفته شد و همگان دریافتند که خودشان حتی از قوانین جاری در مملکت پیروی نمی کنند و انقدر هول شده بودند که نمی توانستند درست صحبت کنند  قبل از مناظره یکی از هم حزبی هایی اقای نامزد  به او گفته بود که در مناظره شرکت نکند چون اگر شرکت نکند سه بر صفر میبازد ولی اگر شرکت کند شش بر صفر باخته است . به هر حال با اون نقاشی هایی که از اقای نامزد دیدیم همگان دریافتند که ایشون دروغ گو نیز هست و معلوم نیست این امارها رو کی بهش داده .  به هر حال

یک روز قبل از انتخابات سکوت در شهر ها برقرار شد که گویی ارامش قبل از طوفان بود

در یک روز قبل از انتخابات که هنوز کسی رای نداده همان نامزد مذکور  مصابحه مطبوعاتی راه انداخت و خود رابرنده انتخابات و پیروز انتخابات معرفی کرد !!!!! و همگان با کمال تعجب به همدیگر نگاه میکردند و میگفتند اخر انتخابات برگزار نشده چطور ایشون اعدایی پیروز می کند ؟؟؟؟!!!

به هر حال انتخابات برگزار شد و مردم این بار پور شور تر در انتخابات شرکت کردند و حدود 40 میلیون رای گرفته شد که شگفت انگیز بود . در این انتخابات احمدی نژاد رئیس جمهور سابق پیروز شد و  مردم که طرفدار ایشون بودند جشن گرفتند .

 از همین بعد از انتخابات مخالفانی که تا حالا در خارج کشور بودند (بچه ساواکی . بچه سلطنتی ها) مردم و جوانان رو گول زدند و  با حمایت غرب دست به اغتشاش کردند البته کسانی رو هم پوی دادند که مثالش مثه کسیه که در حرم امام ره بمب گزاشته بود .

شهر نا ارام بود و یه سری (خس و خاشاک ) به  تخریب اموال عمومی پرداختند

این اعتراضات ادامه داشت تا اینکه تمام ارکان رسمی و غیر رسمی سران و نامزد های معترض رو به ارامش دعوت کردند و به انها  گفتند که به صورت قانونی اعتراض کنید و مثلا شما ها که می گویید  در انتخابات تقلبی صورت گرفته لیستی بدهید و بگویید کدام شهر کدام صندق اخه رای کمی نیست که ............  ولی خوب هیچ کدوم باتوجه به وقتی که بهشون داده شده بود  به طور قانونی دست به اعتراض نزدند

اوباش و ارازل به اعتراضات خود ادامه دادند و در روز های 13 ابان و 16 اذر و روز قدس و از همه مهمتر روز عاشورایی حسینی  و ... دست به مارهای ناشایست زدند و مردم رو دسته دسته از خوشون روندن و مردم با راهپیمایی های بی نظیر برائت خودشونو از این دسته خس و خاشاک اعلائم کردند .

مثلا شعارهایی که  شبکه های ماهوره ای تبلیغ میکردند مثل نه غزه و... یا توهین به عکس امام یا توهین به اصل ولایت فقیه بود

طرف دیگر دشمنان دیرینه ایران بودند که به حمایت اوباش پرداختند و خیلی زر اضافه زدند .

چند سوال میپرسم

1-از قانون شروع میکنم قانونی که بعضی ها میکفتند ما قانون گراییم و دولت نه چند تا وجود قانون گریزی را در انها اثبات کرد

یک اعلام برنده شدند  قبل از برگزایی انتخابات دوم اعتراض نکردن به صورت قانونی و دست زدن به کارهایی که جرم محسوب مشد 

این همه بی قانونی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2- در مقابل بی قانونی  پلیس چه رفتاری باید با معترضین داشته باشد  ایا باید  فقط نظاره گر باشد یا انها را به خاطر جرم های  انجام داده دستگیر و به جزایی خودشون برسونه ؟

3-  همه ما ایران را دوست داریم و می دانیم که امریکا و اسرائیل دشمن ما هستند چرا با همسویی با انها در پی ضربه زدن به اسلام و انقلاب بودید ؟

و.......

عیار انهایی که دقیقا بعد از انتخابات موضع خود را اعلام کردند عیار بالایی بود . انها با امام بودند و با رهبر فرزانه . برخی بعد از ماجرایی قدس و ماجرایی دانشگاه و توهین به امام فهمیدن و برگشتند

عیار بعدی متلق به کسانی ایست که انها نیز عیاری دارند که خیلی بالاست انها کسانی بودند که عاشق وطن بودند عاشق ایران انها می دانستند که در این ماجراها دست امریکا انگلیس و البته اسرائیل در کار است  کشیدند کنار و با وجود اینکه با کسانی اختلاف نظر داشتن ولی خوب به خاطر مصلحت کشور کنار کشیدند  و انهایی که به اسلام و انقلاب ضربه زدند دوری جستن

عیار کسانی که اصلا عیار نیست پر از ناخلاصی است این عیار برخی از خواص رو هم در بر میگیره (متاسفانه ) این عیار متعلق به کسانی ایست که به هر دلیلی مثل انتقام از دولت انتقام از نظام انقلام از مردم یا پول یا سلطنت خواهی یا جمهوری (خالی ) خواهی یا .... دست به مشکل تراشی برای نظام کردند .

این نظام و این انقلاب متعلق به اقا صاحب زمان است و اوست که از ما محافظت می کند  و اگر نظر اقا نبود ما در اول کار با همان شورش های اول انقلابی نابود شده بودیم ولی حالا این موضوع را تمام شده است و فقط مانده مجازات سران فتنه .

الان ما در هفته وحدت قرار داریم و بهترین کار وحدت است

امام خمینی ره در 19 اردیبهشت 63 لوزوم وحدت را اینگونه بیان می کند : رمز پیروزی وحدت است . رمز پیروزی را از دست ندهیم و خدایی نکرده شیطان در بین صفوف شما فاصله نیاندازد .

و در اردیبهشت 64 این طور می  فرمایند : وحدت اطاعت از خداست .

حالا نمی دانم چقدر امام رو قبول دارید و چقدر انقلاب رو ولی به خاطر کسی که او را می پرستید دست از دو دستگی برداید و با ملت همخوان باشید (خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو ) و  کاری نکنید که دشمن شاد شویم .

این همه رو گفتم که بدونید من دوست شما هستم و فقط و فقط خوستم دوستانه به شما بگوییم از این کارهایی که وحدت در جامعه ای که در ان زندگی می کنید ندازید .

در ضمن پیشاپیش  ولادت پیامبر اعظم ص و ولادت امام جعفر صادق رو به تمامی شیعیان و دوستان سنی تبریک می گویم .

/ 53 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطیما

امام رضا (علیه السلام)[قلب][گل]..........التماس دعا

داوود

حسین برای آدم سوخت تا او راه را بیابد... خون جارى عاشورا تا ابديت در رگ و ريشه آزادگى جارى است. غيرتمندى نيست كه ماجراى آن محشر عظما را بشنود و به احرار جهان نپيوندد.... و اما حرم عشق.... ................................................................................... سبط پیامبر: سبط به معنی نواده است . از لقب های امام حسین (ع) ، سبط محمد النبی و سبط النبی است . امام حسین (ع ) سبط اصغر پیامبر و امام مجتبی (ع) سبط اکبر نامیده میشوند .... ................................................................................... حضرت موسی بن جعفر (ع) : هر که زیارت قبر امام حسین (ع) کند در حالی که حق آن حضرت را بشناسد خدا گناهان گذشته و آینده اش را می آمرزد... ................................................................................... اَلسلامُ عَلَيْک يا مَوْلاىَ وَعَلَيْهِمْ وَ عَلى[ رُوحِک وَعَلى ] اَرْواحِهِمْ وَعَلى تُرْبَتِک وَعَلى تُرْبَتِهِمْ.اَللهُم لَقهِمْ رَحْمَةً وَرِضْواناً وَرَوْحاً وَرَيْحانا.... اللهم عجل في فرج مولانا صاحب العصر و الزمان.... دلهاتان شوریده نینوا یا مولا علی مدد

مظاهر

سلام بهترین ارزوها رو از شهر قلبهای غریب برات دست فرشته ها سپردم نگاهت به اسمان باشد یاعلی[گل]

مرتضی

سلام.امیدوارم حالت خوب باشه.خسته نباشی.یه سر به ما بزن تا خستگی از تن ما هم بیرون بره

داود

بسم ربّ الشّهدا سلام همسنگر خیلی ممنون از اینکه به سنگر ما سر زدید مطالب وبلاگ شما واقعا عالی است. امیدواریم در سنگر خود پایدار و پیروز باشید. گروهان سایبری بسیج ایران Iranian Basij Cyber Group IBCG

این منم، یک از هزاران

با نظراتی که ازت دیدم میدونم که این نظر رو تو نظراتت نمی ذاری ، اینم از ترس شماست که فاش شه ، فاش شه این همه گند کاری و این همه افتضاح که به بار آوردین امیدوارم با آرزوت برسی و یه روز بتونی زن صیغه ای سید علی بشی شاید اینجوری ارضا شی

پشیمان

سلام عزیزم ممنونم ببخشید بابت تاخیر منم لینک کردم [گل][قلب]

محمد

سلام از اینکه به وبلاگ من سر زدید تشکر می کنم شما هم وبلاگ بسیار خوبی دارید راستش اول که وبلاگتون رو دیدم تعجب کردم.اصلا انتظار چنین مطالب خوبی رو نداشتم. امیدوارم همیشه پیروز و سر بلند باشید. اگر مایل به تبادل لینک بودید منو لینک کنید بعد یک پیغام بزارید تا من هم شما رو لینک کنم(البته تبادل لینک با شما باعث افتخاره)