ائتلاف هادر انتخابات

بسم نور

نزدیک به انتخابات میشویم

هر چند که من بدلیل اینکه بار دانشجویی بر دوشم هست کمتر از بقیه به انتخابات فکر میکنم وکمتر دنبال مباحث قبل انتخابات هستم ولی بازهم بعنوان یک دانشجویی که امام خمینی (ره) دوست داشت سیاسی هم باشد اخبار سیاسی را شدیدا دنبال میکنم . در این حین در اخبار انتخاباتی و اتفاق هایی که می افتد بدنبال بهترین تصمیم گیری هستم .

کثرت نامزدها یک موضوع است . یکی هم این ائتلاف هاست

ائتلاف یعنی چی؟ایا منظور این است  چند  نفری که قرار است باهم ائتلاف کنن یکی از انها وارد مبارزه اصلی شود؟ یا منظور این است که هر کدومشان رای اورد ،باهم کار کنند؟  اصلا این ائتلاف های که تشکیل شده بر چه اساسی است؟ایا بر اساس تفکر است؟ تخصص است ؟ یا ....؟؟؟!!!

ائتلاف اکثر اصول گریان ، ائتلاف 1+2 ،  مستقل ها ، اصلاحات

از نظر من ائتلاف از این دو دید از نظر من اشتباهه . دلایلشم میگم

اولین دید اینه که ائتلاف اینجور عمل بشود همه  نامزد شوند و تا اخر هم بمونن . و با رای اوردن یکی از انها از ائتلاف کننده ها استفاده کند . خب این در صورتی که همه دارای یک فکر و  معتقد به یک گفتمان خاص باشند میتواند خوب و موثر باشد ولی خب با این حال هم اعلام نامزدی همه انها باعث کثرت کاندیداها میشود و باز هم درست نیست . و همچنین بنظر میرسد کسانی که باهم ائتلاف کرده اند خیلی از نظر فکری باهم یکی نیستند .

ائتلاف 1+2  خیلی جالب است . از طرفی اقای ولایتمداری و حداد عادل که هر دو مورد اعتماد رهبری و مورد قبول عموم مردم با کسی  مثل اقای قالیباف که از نظر خیلی از مردم بعنوان ساکتین فتنه و مردودین فتنه معرفی میشود ائتلاف میکنند . و همه انها به این موضوع که هر کدام دارای یکی فکر هستند اذعان دارند . جالب نیست؟؟!!

خب اینگونه که اگر یکی از این اقایون رای بیاورد وبخواهد از دونفر دیگر  استفاده کند ، ماشاهد یک دولت کاملا جدا و گسسته و از وارفته خواهیم بود . هم اکنون با وجود اینکه فقط اقای احمدی نژاد در راس دولت هست و در موقع انتخابات هم با کسی ائتلاف نکرده بود انقدر مشکل در دولت میبینم وای به حال ان روزی که دولت  را سه نفری اداره کنند

هنوز چندی ازسخنرانی   امام خامنه ای (رهبر عزیز) در جوار حرم امام رضا ع نمیگذرد . ایشان فرمودند:رئیس جمهور اینده باید نقاط قوت این دولت را داشته باشد و نقاط ضعف ان را نداشته باشد . و همچنین از تکنوکرات ها بدشدت انتقاد فرمودند

من تعجب میکنم اقایان ولایت مداری همچون ولایتمداری و حداد عادل چطور میتوانند با کسی که میگوید :تکنوکرات   بودن چیز بدی نیست ائتلاف کنند؟

من تعجب میکنم چه چیزی باعث شده که برخلاف حرف های امام خامنه ای حرکت کنند یک عده؟ وقتی امام میفرمایند که نقاط قوت را داشته باشد چرا بر سر همون نقاط قوت بحث میکنیم؟ مثلا اقای قالیباف میگویند که گفتن قضیه هولوکاست اشتباه بود . درحالی که این یکی از نقاط قوت در بحث شجاعت دولت بود .

 در مورد تنکرات ها اقا میفرمایند اون جواب نمیدهد در حالی که دل اقایانی مثل قالیباف با انهاست

در حالی که امام خامنه ای  در مورد مذاکره با امریکا سخنرانی خیلی محکم و دقیقی بیان میکنند . اقای قالبیاف میگویدلازم باشد با امریکا هم مذاکره میکنیم . این چه جور ولایت مداری است که فقط در حرف است؟

ولایت مداری که فقط در سخن و ظاهر نیست که بگویی من خدارو شکر میکنم که در کشور مسلمان نشین و ولایت مدار زندگی میکنم. به حرف که نیست اقا ....

بنظر این بنده حقیر (یک دانشجوی نسل سومی) این ائتلاف 1+2 اصلا خوب و کامل بنظر نمیرسد .

این از یک طرف و از طرف دیگر هم ائتلاف اکثر اصول گرایان را داریم که  هرکدام از این اقایانی که دراین ائتلاف هستند میگویند من از همه بهتر مشکلات کشور را میدانم و هر کدام خودش را از بقیه بهتر میداند

من که اخر ماجرای این ائتلاف ها رو نفهمیدم . که قرار چیکار کنند؟هدفشون چیه؟چجور قراره عمل کنند؟و...

خدابخیر بگذرونه.

_____________________________________________________________________

اقا جانم میدانم می ایی

میدانم که این اتفاقات اتفاقی نیست . میدانم در جنگ هستیم . میدانم

خدایا کمک کن از فتنه های اخر زمانی در امان باشم و هیچ دست از اسلام امام زمان عج انقلاب و امام خامنه ای برندارم

یاعلی

/ 1 نظر / 14 بازدید
بینام

دختر تو یه دیوونه ای