احیای جریان اصلاحات با گزینه جریان انحرافی

من از دریچه دیگری به جریان انحرافی نگاه میکنم . پله پله جلو میرویم.

فراماسونری چه گروهی هستنداعضای ان چه کسانی هستند و.. ؟

معنای فراماسونری میشود بنای ازاد .(در زمان های دور در اروپا بناهایی وجود داشته  که کارهای هنری خود را از بنایی به اشخاص دیگر اموزش نمی دادند و این یکی از اصول فراماسونری است )

پشت  این گروه افرادی  یهودی هستند که می خواهند افکار یهودی خود را جهانی کنند . بیشترین جذب انها از اافراد نخبه و با نفوذ در هر کشور است . فراماسونری ابعاد گوناگونی دارد که فقط یک بعد ان سیاسی است . بعد وسیعتر و مهتر ان بعد فکری ان است . این بعد نیاز به ثبت نام رسمی ندارد .

عقاید کلی  ان ها اومانیسم (انسان محوری ) باستان گرایی و ملی گرایی است .

شعار اصلی ماسونری ها برابری ، برادری و ازادی است (که از لحاظ ظاهر بسیار زیباست )

فراماسونری تا کجا و در چه کشورهایی نفوذ دارد ؟

فرانسه : شعار انقلاب کبیر فرانشه بر اساس شعار اصلی فراماسونری ها است .

ایالات متحده امریکا :اعلامیه استقلال ایالات متحده امریکا بر اساس همین سه شعار فراماسونری ها نوشته شده است .

ایران قبل از  انقلاب اسلامی ایران :50 نفر از وزرا و افراد سطح بالا در حکومت پهلوی فراماسونری بودند  و همچنین اولیل موسسه فراماسونری در دوره مشروطه به نام فراموش خانه در ایران تاسیس گردید.

عقاید کلی فراماسونری چیست؟

تنها خدایی که فراماسونری ها قبول دارند انسان است . بنابر این تنها خدای موجود انسان است . در واقع ماسونری یک نوع مذهب است بلکه یک دین اومانیسم است . (کتاب مبانی فراماسونری .یحیی هارون ص70 )

امروزه در اکثر مناطق جهان غرب ماسونری ها پیروز گردیده است. علی رغم انقادات عده ای بی انصاف و دور از منطق اعتقادهای ماسونری بر اجتماع حاکم گشته است . و بدین وسیله موجب مفاهیم ازادی و برابری و برادری در میان مردم گردیده است.

بهتون حق میدم که با بپرسید  فراماسونری چه ربطی  با جریان انحرافی یا  جریان  اصلاحات دارد؟براتون میگم فقط باید با دقت مطلب رو تا اخر بخونید .

جریان انحرافی و  فراماسونری !!!

در مبانی فراماسونری  عقایدی شبیه عقاید  گروه انحرافی در ایران است .

این حرکاتی از سر دسته گروه انحرافی یعنی مشایی یا سخنان  یان شخص نشان دهنده باستان گرایی ملی گرایی و امانیسم وی میباشد که همگی از عقاید فراماسونری است .

اوردن منشور کوروش به ایران اوردند. و انداختن جفیه بر روی منشور

(توجه ویژه: من نه به کوروش توهین کردم ونه از تاریخ بد گفتم حرف من چیزه دیگری است لطفا بادقت بخوانید .)

مشایی: می گویند صف بندی مومن و کافر وجود دارد این صف بندی وقتی اصالت دارد که فرصت  را برای انتخاب انسان ها فراهم بیاوریم و انسان ها به مفهوم واقعی ازادی انتخاب خود را انجام دهند .

مشایی: اینکه مسلمانان بگویند کار ما درست است بقیه اشتباه می گویند یعنی 5.5 میلیارد انسان را از دایره انسانیت خارج کنیم .

مشایی: این دوره گذشته کسی بگوید یک دین بر کل دین ها حاکم میشود  زمان آن که دینی بر دنیا جهانی شود گذشته است .

مشایی: اما نکته دیگری هم هست که باید عرض کنم . این نگاه جهانی توسعه سرزمینی و نگاه توسعه دینی آیین و مذهب حامی در دنیاست . من قبلا گفته ام و الان با جسارت بیشتری می گویم دوره  ای که کسی بخواهد دینی را بر کسی حاکم کن و نگاه خاص مذهبی رابر دنیا حاکم کند گذشته است .

مشایی : این دوره ای نیست که هر کس بخواهد دینی را در دنیا فراگیر کند. اصلا مکانیزمش بود ماکه در خواب زندگی نمیکنیم .  به پیروان همه ادیان میگویم نه فقط به  اسلام و مسیح و یهود به عالیجناب پاپ هم گفته ام که این راه درستی نیست که ما بخواهیم پیروان اسلام را زیاد کنیم یا پیروان مسیح را زیاد کنیم گمان میبریم در این رقابت ما چه چیزی را از خدا می گیریم . کی خدا به ما جایزه میدهد؟؟؟!!!!

مشایی: دوره مراجعه به فقیهان گذشته است . دوره مراجعهبه ولایت فقیه گذشته است مگر بین پیامبر ما و مسیح رقابتی وجود داشته که بین ما و پیروان مسیح رقابتی  باشد ؟

مشایی: بعد از اینکه انسان ها گرد هم امده اند تازه سخن از خدا هم پیدا میشود ظرفیت  انسان باید شکل بگیرد تا ما سخن از خدا بگوییم . انسان که شناخته نشده است کی خدا قابل شناسایی است ؟؟!! عظمت خدا وقتی قابل شناسایی است که عظمت انسان شناسایی شود .

و در هر سخنرانی ایشان کلمه معرف مکتب ایرانی را به کرارر شنیده ایم  و دیگر لازم به ذکر نیست .

خـــــــــــــــــوب تا اینجا که گرفتید چی شد

همون بعد فکریه که گفتم

جریان اصلاحات و فراماسونری

همه ما میدانیم که مهمترین شعار دوره اصلاحات و یا همان دوره ی خاتمی چه بود !!! بله ازادی

ازادی یکی از شعارهای اصلی فراماسونری است .

بـــــــــگــــــــــذریـــــــم

از توضیح دادن خدماتی که اصلاحاتی ها به فراماسونریها کرده اند میگذریم البته خودتان بهتر میدانید

 

جریان انحرافی و جریان اصلاحات

افراد یک گروه در یک کلاس برای تهیه یک نشریه را در نظر بگیرید هر کسی کاری را به عهده میگیرد ولی همه با هم هستند . .

اینکه دست مشایی و اصلاحات در یک کاسه است بر کسی پوشیده نیست . انها سرشون در یک اخور است .

شباهت این دو جریان به این  مورد میتوان اشاره کرد .

مشایی: ایران امروز با مردم امریکا و اسرایل دوست است .هیچ ملتی در دنیا با دشمن ما نیست .  این افتخار ماست البته دشمن داریم . ما مردمان امریکا را از برترین مردم ها میدانیم .

خاتمی: ای کاش من 6 ماه  تویه امریکا می ماندم امریکا جای خوبی است .

وظیفه مشایی در حزب مرده اصلاحات چیست؟؟

همان طور که گفتم در این گروه فراماسونری هر کس وظیفه ای دارد در حال حاضر حزب اصلاحات  یا مشارکت دچار مرگ سیاسی شده اند . یکی از وظایف مشایی نفوذ در دولت و خراب کردن دولت خدمتگذار بوده است که به وسیله این کار ها اصلاحات بتواند در انتخابات اینده زنده شود و بتواند عده ای از نامزدهاس سفید خد را به مجلس راه دهد . و از مرگ سیاسی نجات یابد.

و مهتر از ان که وظیفه عمومی این حزب است نفی ولایت فقیه لست که در فتنه 88 به کررار دیدیم .

باید ریشه ها رو شناخت

تو مطلب قبل من قصد این رو نداشتم بگم این نظام این جور یا اون جور

چون به این نظام علاقه دارم ازش انتقاد میکنم

دوست دارم به ارامان انقلابش به ارزوهای امامش برسه به جایی که امام زمان خوشحال بشه

سعی کنید دیدتونو باز کنید

درضمن به خاطر سراحت مشایی تو سخنانش منو ببخشید وظیفه داشتم بگم

راستی  یادتان که گفتم که من و تمام نسل سومی ها  سربازانی هستیم که خواب به چشمانمان نمیاید یا اسب تروا را به اتش میکشیم یا به محض بیرون امدن سربازان دشمن انها را گردن خواهیم زد .

من هنوز هم سر حرفم هستم

تا اخر ایستاده ام و گوش به فرمان رهبر عزیزم هستم .

به امید ظهور امام زمان عج

یاعلی

/ 12 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرهاد

سلام وبت حرف نداره مرسی منم آپم سر بزن عزیزم بدو بیا [گل][گل]

صادق

سلام خدا خیرتان بدهد وبلاگ قشنگی دارید .انشاالله همه دختران ایران زمین همانند شما بزرگوار بدرخشند[گل]

هادی نیاکی

سلام اینکه به تحلیل مسائل می پردازید خوبه اما در اینکه اولویت با تحلیل چه مسائلی هست هم فکر کنید مساله مشایی ها مساله فرعی و حاشیه ایه با بها دادن به این جریان ، زمینه رو برای ورود جریانات دیگه باز نکنیم

ریحانه

سلام سلام از وبلاگت خوشم اومد تبادل لینک کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وبلاگ من اسمش هت:مثل ما اینم آدرسش www.alounak2011.blogfa.com منم شما رو لینک میکنم یا علی

حدیثه

جالب مینویسی ، اما عزیزم مراقب باش ، خیلی مراقب باش دچار تعصب کور نشی ![گل]

راز خون

حسین جان: اکنون در شهر عشق و معرفت ، سکه به نامت می زنند ، و شیعیانت در 1400 سال بعد از شهادتت در بحرین ، لبنان، عراق ، عربستان و... ندای "هل من ناصرینصرنی" ات را شنیده اند و فریاد لبیک یا حسین(ع) سر داده اند. با پست "سرخی خون"در خدمتیم ما رو از نظرات زیبا تون بی بهره نذارید...

محسن

سلام دوست عزیز مطلب و تحلیل جامع و جالبی بود هرچند بازم جای کار داشت ولی در کل خیلیخوشم اومد قلم قوی و پایدار داشته باشی خوشحال میشم به من سر بزنید وتبادل لینک داشته باشید لبیک یا خامنه ای التماس دعا

ریحانه

سلام عزیز دلم خوفی خواهرجووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون خوفییییییییییییییییییییییی چخفرررررررررررررررررررررررر عروسی خوش گذشت؟ آپــــــــــــــــــــــــــــم بیا بخون و داغ کن ضد استقلال حرف زدم تو وبم هه هه هه

yahya

سلام دوست عزیز هر از گاهی وب قشنگ شما را میبینم و من منتظر یک نظر و یا به عبارتی دوست دارم در یک جمله هدف از یک زندگی بهتر را از دیدگاه شما را بدانم