شیراز سومین حرم اهل بیت یا......

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

با سلام 

رهبر عزیزمان در سفری که به شیراز داشتند فرمودند که اینجا سومین حرم اهل بیت است. 

آری شیراز سومین حرم اهل بیت است ولی این حرف گفته شد و رفت و هیچ کاری دیگر برای این حرم عزیز و امام زادگانی که در شیراز وجود دارد انجام داده نشد.

بحث امروز من این نیست که چرا به شاهچراغ و امام زادگان دیگر نمیرسند و البته این موضوع هم بحث مهمی است و در جای خودش به آن هم خواهم پرداخت.بحث من این است که شهرداری محترم شیراز در هفته شیراز مراسماتی در سطح شهر برگزار کرده و جوایزی نفیس مثل ماشین ، دوچرخه و ... به مردم محترم شیراز اهدا میکند ولی یک چیز جالب امروز توجه من رو به خودش جلب کرد و آن هم بنری بود که در پشت سر سخنران این مراسم بود. 

عکس رو بادقت نگاه کنید در این عکس مناطق تاریخی شیراز رو نشان داده (حافظیه ، سعدی ، دروازه قرآن و باغ ارم) ولی خبری از حرم شاهچراغ نیست. سوال من این است که چرا در هفته شیراز مناطق تفریحی شیراز تبلیغ میشود ولی خبری از حرم شاهچراع (ع) نیست. 

آیا مسئولین سخن رهبری را نشنیده اند یا شنیده اند ولی حواسشان نبوده است یا ... . 

به نظر من مسئولین شنیده اند چون در بعضی جاها از این سخن استفاده میکنند البته فکر بد نکنید برای سواستفاده  و خودشیرینی نیست به آن اعتقاد دارند.احتمالا طراح بنر حواسش نبوده شایدم عکس حرم در اختیار نداشتند وگرنه حتما استفاده میکردند. 

خلاصه خواستم به مسئولین محترم بگم که یکم بیشتر حواسشون باشه. 

منبع گاهنوشته های میثم 75

/ 2 نظر / 34 بازدید