صدا و سیما و این بار توهین به ولایت فقیه

سخنان هنجار شکن و توهین آمیز عماد افروغ در برنامه پارک ملت نسبت به ولایت مطلقه فقیه باعث تعجب بیش از پیش ولایت مداران گردید و بر همگان است تا با نشان  دادن اعتراض خود به انحاء مختلف مانع هتک حرمت های این چنینی در رسانه ملی نسبت به مقدس ترین پاییه این انقلاب یعنی ولایت فقیه شوند و نسبت به روشنگری در این رابطه اقدام فرمایند و انشاءالله در این سنگر ولایت را تنها نگذارند .

 لازم به ذکر است برخی از سایت ها با تغییر واقعیت کلمات ایشان را به نحو دیگر انعکاس داده اند که لازم است جهت تحلیل دقیق سخنان ایشان فیلم برنامه را باز نگری کرده تا همگان بدانند که عماد افروغ با چه بغضی نسبت به انقلاب و آرمانهای آن موضع گیری و سیاه نمایی نموده است این عماد افروغ همان عمادی است که در انتخابات ۸۴ بی پروا به عنوان یک کارشناس انقلابی در مناظرات شرکت کرده و به دفاع از رئیس جمهور پرداخت اما شش ماه پس از آن شاید به علت عدم معرفی ایشان به عنوان وزیر از سوی ریئس جمهور با بغضی که نسبت به احمدی نژاد پیدا کرد به تخریب شدید دولت پرداخت و ۴سال پس از آن به تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول شد تا جایی که سخنان وی نورد توجه رسانه های غربی و ضد انقلاب قرار گرفت . در ادامه برای روشن شدن مطلب بخشی از اهانتهای ایشان به حاکمیت اسلامی و مقام عظمای ولایت در برنامه پارک ملت یک شنبه شب تقدیمتان میگردد .

۱ - ایشان تاکید داشتند از کلمه حاکمیت که نمادش ولی فقیه است استفاده کند و اشاره ای به دولت یا قوا ننمودند.

۲ - دیکتاتور نشان دادن حاکمیت فعلی در جامعه و اعلام اینکه اگر کسی بگوید فضای جامعه باز است و می شود نقادی کرد این طنزی بیش نیست .

3 - با آوردن روایاتی از امیرالمومنین و سخنانی از امام (ره) سعی داشتند این مطلب را القاء نمایند که شرایط آن بزرگواران شرایط نقادی و شرایط فعلی شرایط دیکتاتوری است.

4 -  ایشان از مراجع عظام میخواهند که رهبری را نسبت به نظرات فقهی و حکومتی اش مورد سوال و نقد قرار دهند.

۵ - افروغ در ادامه با تردید افکنی نسبت به نحوه اداره حاکمیت گفت مردم و علما باید اطمینان پیدا کنند که جامعه بصورت فقهی اداره می شود .

۶ - ایشان از حوزه های علمیه می خواهند مانند قبل از انقلاب در مقابل حاکمیت بایستند ( غافل از اینکه حاکمیت قبل از انقلاب حاکمیت طاغوت بود و حاکمیت فعلی حاکمیت ولی فقیه عادل است ) .

۷ - ایشان اعلام می کند اگر مردم رهبری را نخواهند رهبر مشروعیتش را از دست می دهد(غافل از آنکه مشروعیت دست خداست و مقبولیت را مردم تعیین می کنند مانند عصر امیرالمومنین با آنکه مردم مقبولیت را به علی (ع) ندادند ولی مشروعیت امام باقی بود) .

۸ - ایشان ساختار خبرگان رهبری رات مورد انتقاد قرار داده و می گوید چون سیاست مدار و اقتصاد دانی در میان آنان نیست پس نمی توانند به این ابعاد رهبری نظارت کنند و رهبری را مورد نقد قرار دهند ( غافل از آنکه فقهای خبرگان رهبری از علمای بلاد بوده و کسانی می باشند که اقتصاد اسلامی را آشنا بوده و سیاست را نه در کتابهای درسی بلکه در کوران حوادث انقلاب از دهه چهل تا کنون فرا گرفته اند).

۹ - افروغ در پایان  اعلام می کند اگر نظارت بر کسی نباشد به دیکتاتوری و انحراف کشیده می شود ( وی با زیرکی تمام با توجه به مقدمه بالا که گفته است خبرگان رهبری نمی تواند نظارت بکند و ابزار نظارتی را در دست ندارد رهبری معظم انقلاب را دیکتاتور و فرار کننده از نقد نشان می دهد).

و تعجب این است که تمام این مدت آقای شهیدی مجری برنامه فقط به سخنان وی گوش می داد و تائید می نمود !!!

صدا و سیما باید جواب دهد.

اون از حکات در فتنه 88  و فیلم هاش اینم از برنامه هاش. یه امروز دیروز فردا بود که خوب بود که اونم خرابش کردن

این کارا رو تو این وضع بیداری اسلامی انجام میدن که چشم کل مسلمانان به ماست که ما چیکار میکننن

این چه وضعییه؟

کی میخواهد جواب بده؟

 

/ 17 نظر / 84 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر

و علیکم شما می گید آزادی از کسی گرفته نشده چون ماهواره و چه و چه و چه هست. کدوم آزادی بیان؟؟ ماهواره ها رو کلا جمع می کنید و هر سایتی که به سیبیل مبارکتون بر بخوره رو فیلتر. این چه فضای اینترنتیه که برای ما درست کردید؟؟؟؟ یهو سایت همه مراجع رو هم فیلتر کنید که همه برن سایت آقای خامنه ای دیگه... اصلا فیلترنت ساختید عوضش برای ما.

امیر

شما می گید توی انتصابات سال 88 صدا و سیما خوب عمل نکرد؟؟ دیگه چیکار می خواست بکنه؟؟ از 25 خرداد که خیابون های تهران پر شدند از مردم یه گزارش نشون نداد، ولی برای 9 دی که یه عده بسیجی اومدن دور میدون انقلاب، چنان هارت و هورت کرد که شد یوم الله. برای فرار از ترور شهید آقا سلطان هزارتا مستند نشون دادن. کم مونده بود بگن خود اوباما بهش شلیک کرده.. چرا وحشی گری این بسیجی ها رو نشون نداد، ولی وقتی یه نفر داره از خودش در برابر این لباس شخصی ها دفاع می کنه، می شه نماد انسان وحشی؟؟؟ شما برای تطهیر عملکردتون دارید از خودتون انتقاد می کنید، خودتون از خودتون حزب می سازید. جبهه ایستادگی، جبهه پایداری، جبهه متحد و ....

امیر

آدم یاد حکومت پهلوی می افته که بعد از کودتای 28 مرداد شروع کرد به همین کارها برای تطهیر خودش. از خودش انتقاد کرد، چندتا حزب با حمایت خودش مثل رستاخیز و ... درست کرد و بعضی از مهره ها سوخته خودش رو محاکمه کرد تا مردم رو استحمار کنه، ولی آخرش چی شد؟ شما هم همین کارها رو می کنید دیگه. تمام بدبختی های مردم رو گردن چندتا مهره سوخته مثل موسوی و کروبی و هاشمی و ... میندازید تا خودتون رو نجات بدید. مردم دیگه گوسفند نیستند. توی اون فضا بعد از 25 سال رژیم پهلوی فروپاشید. الان که دیگه دنیا غرق در رسانه ها و موبایل و فیسبوک و ... هست، باور کنید خیلی زودتر از این ها کار شماها تمومه.

امیر

شما میگید آقای عماد افروغ آدم معلوم الحالی بوده؟؟ ایشون که جزو خودتونه. توی مجلس هفتم عضو کدوم حزب بود؟ از احمدی نژاد انتقادهایی هم داشت، مگه شما ندارید؟ مگه رهبرتون نداره؟؟ آقای افروغ که از من و شما بیشتر از جیک و پیک این نظام باخبره، پس لابد چیزهایی می دونه که ما نمی دونیم. تا دیدید داره حقیقت پوسیدگی ریشه های نظامتون رو افشا می کنه، می خواید سرشو زیر آب کنید. فقر و بی عدالتی داره بیداد می کنه، اون وقت فقیه زمان شناس می فرماد ما در شرایط بدر و خیبریم. واقعا این شرایط بدر و خیبره؟؟؟ چرا خودتون رو می چسبونید به حکومت رسول الله؟؟ کجای حکومت رسول الله دختری رو به خاطر چندتا تار مو جلوی چشم همه مورد توهین قرار می دادن؟؟ چرا دم از عدل علی می زنید؟؟؟

امیر

بذار یه داستان از امیرالمومنین براتون بگم. می گن یه جوانی رو به جرم استمنا خدمت ایشون آوردند. ایشون هم تا جایی که جا داشت این جوان رو تعزیر کردند. حالا بعضی می گن سیلی زندند، بعضی هم می گن به باد کتک گرفتند. در هر حال بعد از این تعزیر امام از پول بیت المال، دقت کن بیت المال مسلمین، برای این جوان همسر اختیار کردند. حالا جوان ما برای یه وام ساده ازدواج باید بیچاره بشه. اونوقت می گن چرا آمار فساد بالاست. همه چی رو هم می ندازن گردن اسراییل و آمریکا و فارسی وان و کلا استکبار جهانخوار. به امام حسین در برابر تک تک زناها و همجنس بازیهایی که انجام میشه، به ازای تک تک خود ارضایی هایی که صورت می گیره، از پایین تا بالای نظام مسئولند و اون دنیا سخت ازشون بازخواست می شه که چرا انجام ندادید. اینم از حکومت علویتون. اشهد ان لا اله الا الله، اشهد ان محمدا رسول الله واشهد ان علیا و ابنا المعصومین حجج الله به خدا منم مسلمونم، نماز و روزم هم بجاست. ولی نمی تونم این وضع رو تحمل کنم.

امیر

شما می گید باید به سوی اسلامی شدن پیش بریم، ما هم همین عقیده رو داریم. ولی نظر شما اینه که باید مولفه های این حکومت به سمت اسلام پیش برن. وقتی اصل حکومت بر اساس اسلام نباشه، اسلامی شدن مولفه ها مصداق بارز همون پوسته ایی شدن اسلامه دیگه. ما می گیم خر نمی خوایم، پالون خر عوض می شه. دیگه خودتون بگیرید کجا مشکل وجود داره دیگه...

امیر

خوب حرف می زنید، ولی عملتون جور دیگه هست. می گید نباید صداها رو خفه کرد، ولی این همه زندانی سیاسی داریم. می گید نباید صداها رو خفه کرد، ولی برای یه راهپیمایی وزارت کشورتون مجوز برای مردم صادر نکرد. می گید نباید صداها رو خفه کرد، ولی توی راهپیمایی به سمت مردم شلیک می کنید. واقعا که ...

امیر

و اما تعریف آزادی ... آزادی یعنی هر کسی در حوزه و چهارچوب عقاید خودش و قوانین اجتماعی قادر به انجام فعالیت باشه. فکر نکنم چیزهایی که گفتم خارج از عقاید و قوانین اجتماعی اسلام بوده باشه. اگر نمی تونی کامنتم رو توی وبلاگت بذاری، حداقل بحث رو از طریق یاهو پیگیری کنیم. والسلام علی من اتبع الهدی

امیر

شما که جیره خور نظام هستید از این نظام و دولت حاکم بر اون ناراضی هستید. ما مردم هم که ناراضی هستیم، پس چرا یه حرکت نمی زنید این نظام رو کلا درستش کنیم یا اصلا عوضش کنیم؟ معلومه برای مشروعیت بخشیدن به کارهای خودتون از بعضی کارهای نظام الکی انتقاد می کنید. این طور نیست؟

فهیمه

باسلام در پاسخ به نظارات آقای امیر باید توجه داشته باشیم که اگر تا الان مردم به حق خودشون هرچند اندک رسیدند به خاطر وجود ولایت فقیه در ایران است زیرا ولایت فقیه یعنی نظارت از بالا یعنی مواظب بودن برای به استثمار نکشیدن مردم .اگه در کشور افرادی هستند که حق را ضایع می کنند دلیل ندارد شما آنرا به پای ولایت و رهبری بگذارید اگر شما به حرفهای پدرتان گوش نکنید دلیل بر بدی پدر شما نیست دلیل آن را باید در خود جستجو کنید. مطلب دوم منظور شما از آزادی چیست شما که مسلمانید در نمازتان می گویید اشهد ان محمدا عبده و رسوله یعنی محمد عبد وبنده خداست. و خارج از قانون خدا نه عمل می کند ونه به قانون خدا اعتراض .شما که ادعای مسلمانی دارید آیا به همه قوانین خدا بدون چون و چرا عمل می کنید اگر عمل می کنید . اگر عمل کنید پس آزاده اید چون قوانین خدا برابر است با آزادی انسان.اما خیلی از همین افرادی که مدعی آزادی اند و برای آن جان می دهند اگر دقت کنید حاظر به قبول بندگی خدا که برابر با آزادی است نیستند و آنها معتقد به بی قانونی و هرج ومرج هستند.